İŞ AKIŞI ve DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

İŞ AKIŞI

1) Beğendiğiniz davetiyeyi ön sipariş ver butonuna tıklayarak verebilirsiniz, Açılan ön sipariş formunda istenilen  bilgileri doldurduktan sonra gönderin.
2) Alacağınız davetiye ile birlikte kaç adet zarf alacaksanız (yüz adet zarf 6 tl.) toplam tutarı ödeme yaptıktan sonra lütfen bizimle iletişime geçiniz. 
3) Ödemeniz ve davetiye formunuz onaylandıktan sonra sizin için örnek tasarım hazırlanıp, mail adresinize davetiyeniz yollanacak ve kısa mesajla size bildirilecektir.
 4) Bilgilerinizi kontrol edip onaylıyor veya gerekli düzeltmeleri bize bildiriyorsunuz. 
5) Davetiyenizi  onayladıktan sonra siparişiniz belirtilen teslim süresinde adresinize anlaşmalı kargoyla yollanıyor     

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

» Ödemesi yapılamayan siparişler işleme alınmaz. Siparişlerin teslim süreleri sipariş alındığı anda değil, yapılan tasarıma onay verildiği ve ödemesi yapıldığında başlar.
» Onayı alınan siparişler ödemesi yapıldıktan en geç 30 dakika içerisinde işleme alınmakta olduğundan, bilgi değişikliği veya siparişin iptali mümkün değildir.
» Yapılan tasarımlar müşterinin beğenisine sunulmak için gönderildiği gibi bilgilerin doğruluğunu da teyit etmek için gönderildiğinden onaylandığı durumda tüm bilgilerin doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır.
» Siparişler yollanmadan önce bozuk baskılar, baskı hataları veya kesim hataları gibi sorun olup olmadığı incelenir, varsa müşteriye yansıtılmadan giderilir veya yeniden basılır.
» Adetler, Ebatlar ve Renk tonlarında %3 ile %10 arası fire olabilir.

» Tüm siparişlerde kargo ücreti müşteriye aittir. (10 TL)